Jak spędzić Walentynki?

jak spędzić walentynki

No Kochani, Walentynki zbliżają się wielkimi krokami i nie sposób tego nie zauważyć. Jak zawsze podczas tego typu świąt, nadarza się dobra okazja, aby napisać o nich kilka słów. Tym razem porozmyślamy nad tym, jak spędzić Walentynki. Tak naprawdę sposobów na spędzenie Walentynek jest tyle, ile ludzi. Każdy może mieć na ten dzień inny pomysł. Ja podzielę się z Wami tymi, które przyszły mi do głowy. Może akurat czymś się zainspirujecie?

Gdzie na Walentynki?

Hm… gdzie pojechać na Walentynki? Tak właśnie, wyjazd to całkiem dobry pomysł! Ogólnie wyjazd i zmiana otoczenia, to zawsze dobry pomysł, więc jeśli nadarza się ku temu okazja, to warto ją wykorzystać. Akurat w tym roku Walentynki wypadają we wtorek, także jeśli ktoś może pozwolić sobie na przedłużony weekend, to jest to świetna opcja! Wypad za miasto, gdzieś gdzie znajdziemy ciszę, spokój i relaks. Sauny, masaże i olejki eteryczne unoszące się w powietrzu. A może właśnie wręcz przeciwnie? Duże miasto tętniące życiem i impreza do białego rana! Wszystko jest kwestią gustu i tego, w jaki sposób lubicie spędzać czas.

Gdzie zabrać dziewczynę na Walentynki?

Jeśli wyjazd nie jest czymś, na co możecie sobie w tej chwili pozwolić albo nie macie w sobie duszy podróżnika i nadal zastanawiacie się, gdzie iść na Walentynki, to z pewnością znajdzie się kilka miejsc godnych uwagi. Ważne jest to, abyście robili tego dnia to, co naprawdę lubicie i co sprawia Wam przyjemność. Naturalnie warto dodać do tego trochę fajerwerków, nawet jeśli zdecydujecie się na wieczór na kanapie przy dobrym filmie, to zadbajcie dla odmiany o jakieś wyrafinowane przekąski i butelkę wina. Może nigdy wcześniej nie próbowaliście sushi? To idealny moment, aby je zamówić! A może uwielbiacie kuchnię meksykańską? Zamówcie w takim razie ulubione tacosy i pałaszujcie zamiast suchych paluszków, które być może towarzyszą Wam przy większości filmowych seansów. Takie przełamanie rutyny z pewnością sprawi, że lepiej zapamiętacie ten dzień. Poniżej znajdziecie kilka moich propozycji, gdzie spędzić Walentynki.

Gdzie na Walentynki? Sprawdź listę pomysłów:

  • kino lub teatr
  • kanapa, Netflix i przekąski
  • spacer i kolacja w ulubionej restauracji
  • spacer z kubkiem gorącej czekolady
  • kręgle, bilard i drinki
  • basen i sauny
  • spa i masaż dla dwojga

Gdzie spędzić Walentynki?

W tym wpisie skupiłam się na tym, jak spędzić Walentynki i gdzie spędzić Walentynki, ale tak naprawdę uważam, że to nie to jest w tym dniu najważniejsze.

Pamiętam, jak jako małolata dałam się zaprosić na Walentynki koledze, który, jak to mówią, starał się o moje względy. Czekały na mnie kwiatki, pluszowy miś trzymający w łapkach serce z wymownym napisem, ciacho w kawiarni. Fajnie, co? Ale czasami nie wystarczą kwiaty, misie i ciastka. Potrzeba po prostu właściwej osoby u boku i każdy dzień może być jak Walentynki!

You Might Also Like

Leave a Reply